Balik karnawałowy

24 stycznia w klasie 1a odbył się Bal Przebierańców. Uczniowie przystroili salę balonami i przygotowali poczęstunek dla siebie oraz gości – klasy 3 d, która przygotowała dla swoich młodszych kolegów i koleżanek konkursy z nagrodami. Była prezentacja strojów, w której największą liczbę głosów uzyskał, po swym brawurowym popisie, Szkielet oraz Myszka Mini. Był taniec solo na zmniejszającym się kawałku papieru, w którym zwyciężyli Ninja, Pirat i Szkielet, był taniec w parach z balonem między czołami, w którym bezkonkurencyjna okazała się para: Żołnierz z Lordem Waderem. W konkursie z pytaniami z wiedzy ogólnej zwycięzcą okazał się Żołnierz, a ostatni konkurs na zjedzenie pierniczka bez pomocy rąk miał aż trzech zwycięzców, a mianowicie: Królową, Zombi i Króla bez Przebrania. Były piosenki na życzenie dzieci (począwszy od Sofii, kawałków Sylwii Grzeszczak, przez ACDC, po kawałek zespołu Enej „Kamień z napisem Love”), po których nastąpiło gruntowne sprzątanie sali i doprowadzenie jej do wyglądu sprzed balu.

Joanna Malicka