I Bieg i Apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

3 maja cóż to za data, dla setek młodych ludzi to jedna z wielu nieznaczących uroczystości.
Dziś żyjemy w zawrotnym tempie , negujemy wszelkie wartości ,nudzą nas uroczystości apele rocznice święta , ale czy tak musi być ?

Staraliśmy się odpowiedzieć na pytania czym dla nas jest Ojczyzna , Naród , Wolność
Spotkanie zachęciło do refleksji nad tak ważnymi sprawami dla każdego Polaka. Przypomnieliśmy sobie jakże ważne wydarzenie z historii dla naszego kraju powinniśmy znać.

Bo przecież naród, który nie zna swojej przeszłości ginie i nie buduje przyszłości.

Podsumowaniem uroczystego dnia był zainicjowany I Bieg z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja , w którym uczestniczyli chętni uczniowie z klas 4-8.

Zapraszamy do obejrzenia filmu