Wiosna z hobby horse

Początek wiosny to najlepsza okazja, by po długiej zimie zadbać o dobrą kondycję fizyczną. Hobby horsing to nowa dyscyplina sportowa pochodząca ze Skandynawii, która staje się coraz popularniejsza wśród młodszych uczniów, lecz nie tylko. Już od września w ramach innowacji prowadzonej w naszej szkole nasi uczniowie mają okazję zapoznać się z jej zasadami i aktywnie uczestniczyć w sportowej rywalizacji. Doskonalą skoczność i zwinność, jeżdżąc po specjalnie przygotowanym parkurze na końskich kukiełkach. Sportowa zabawa okazała się na tyle atrakcyjna, że dołączyli do niej również uczniowie klas 4 i 5. Kolejne spotkanie z hobby horses planujemy zorganizować już wkrótce na świeżym powietrzu na boisku szkolnym.